| ionutandrei2003 a întrebat:

Daca ma joc jocuri cu impuscaturi, ajung in iad?

Răspuns Câştigător
| 6684464 a răspuns:

Cred ca asociezi asta cu legea : "Sa nu ucizi". Stai linistit, nu are nici o legatura.

11 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Depinde de joc. Painkiller e cam cu iad cit cuprinde. Si Jericho, la fel.

| danay72 a răspuns:

Biblia ne spune sa nu practicam războiul, sa fim persoane pașnice. Isaia2:4

| RAY a răspuns:

Nu ajungi nici unde calm, cu toti ramen aici, vorba unui filozof grec zeii au furat viata de apoi noua nea mai ramas doar speranta atat, speranta ca vei trai si dupa viata asta e doar o amagire, cum de nu a venit nimeni de mii de anii o singura persoana in fine te pti juca in liniste

Bula
| Bula a răspuns:

Te ia dracu' daca nu te lasi de prostit pe calculator... tongue

Răspuns utilizator avertizat
| ExprimareLibera a răspuns:

Dacă ai gusturi bune, nu mergi în iad

| al9264 a răspuns:

Cum sa ajungi intr-un loc care nu exista?

| Mayhem666 a răspuns (pentru al9264):

Exact asta voiam si eu sa spun.

| xDragosel007 a răspuns:

Stai calm, ca e un zoc de distractie nu are nici o legatura cu iadul sau cu ucisul persoanelor!

| ionutandrei2003 explică:

RAY26TM a venit IISUS HRISTOS.

| ionutandrei2003 explică:

Raiul si Iadul chiar exista.