| tinerelul a întrebat:

De ce cand am pus intrebarea : Ce credeti ca "axista" atei 100% de ce nu ati observat cuvantul axista? Sunteti prea preocupati sa va scoateti ochii unii altora?

7 răspunsuri:
| Thunderstruck a răspuns:

Hai ca esti amuzantlaughing.

| LoveToHate a răspuns:

Axista,axista.

| Mădă0611 a răspuns:

Acum incerci sa te scoti? laughing
Am observat, insa greseala de scriere e una, cea gramaticala i-e alta.

| tinerelul explică (pentru Mădă0611):

Si eu am observat ca "i-e" o ironie la mijlocutz

| M25M a răspuns:

M-am gandit ca a fost o eroare de tipar obisnuita care i se poate intampla oricui. Ce ai fi vrut sa iti fi scos ochii c-ai gresit si sa te fac analfabet?

Răspuns utilizator avertizat
| VasilicaDarkKnight a răspuns:

Eu tot crede ca tu glumit si tu stie scrie exista cel putin asa spera eu.