| CostiS98 a întrebat:

De ce imi da lacrimile cand vorbesc despre Dumnezeu?
Cand zic ceva de genul ca, cu ajutorul lui Dumnezeu se intampla totul.etc
Este de bine sau de rau ca? La biserica nu prea mă duc dar tot cred in El. Stiu ca este o intrebare cam ciudata dar mna...mă pune pe ganduri

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Acest lucruri arata ca tii mult la Dumnezeu si consideri ca este o persoana importanta in viata ta. Esti sensibil cu privire la lucrurile spirituale. Felicitări, sunt puțini care simt acest lucru.

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Ai probleme

| mentholinks a răspuns:

Schizofrenie, daca ai si impresia ca iti vorbeste sau esti special in ochii lui.

| WaterDrop a răspuns:

Esti mai emotiv si il recunosti ca pe o putere superioara tie, ce iti controleaza actiunile, iar asta te impresioneaza pana la lacrimi.

| xerxes1 a răspuns:

Cred ca iti dau lacrimile din cauza ca nu te-a ajutat sa iei BAC-ul.
https://www.tpu.ro/......ust-se-va/

| Mclaren12 a răspuns:

Cine știe, poate de la îndoctrinare.

| anonyymuusss a răspuns:

Nu are legătura biserica cu ceea ce crezi tu in interiorul tău. Îți dau lacrimile fiindcă asta e adevarul tău, sufletul tău e de acord cu vorbele pe care le spui. Sufletul își manifesta aprobarea prin emoțiile trupești.