| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu e bine ca femeile sa intre in biserica daca sunt pe ciclu whistling (asa se zice) mi se pare o prostie. Doar El ni l-a dat, nu?

22 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Din cauza dogmelor cretine, misogine si ilogice.Iti recomand sa ti se rupa de orice cretinism vomitat in Biblie sau din gurile vinovatilor de sperjur in sutane si sa nu mai calci in Biserica, oricum e un mediu nociv, de prosteala in grup.

| miradoniz a răspuns:

Cred ca de când au apărut tampoanele, chiar nu mai e nici o problema. Oricum, numai Dumnezeu contează-de asta se merge îndeobște la biserica.

| miradoniz a răspuns:

Ar fi interesant dacă ai întreba o călugărită, sa vezi ce îți spune.Ca după Iisus Hristos, noțiunile de curățenie/necurățenie au primit un sens ușor diferit fața de V.T.

| miradoniz a răspuns:

Leviticul este în Vechiul Testament.In răspunsul anterior m-am referit la el cu V.T.Este ciudat sa aplici preceptele V.T. numai în parte! dacă le aplici în întregime, ești evreu, nu creștin. Întrebarea se referea, aveam impresia, la biserica creștină.

| miradoniz a răspuns:

Este același Dumnezeuhee hee exista un singur Dumnezeu

| kamykaze88 a răspuns:

Ca daca intri in Sanctuaru' de Inchinaciune( in perioada aia de semafor) se darama tot locasu pa tine

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Asa e corect, devino atee si scapi de discriminare

| WhatheWow a răspuns:

E una dintre prostiile inventate de vreun fariseu pervers homosexual!

| DarkBlood32 a răspuns:

O prostie mare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Păi cum să spun eu mai frumos. Înainte de inventarea absorbantului pentru păsărică, în perioada de ciclu, puțea locu după voi, iar God(mă rog cei care l-au inventat pe God) e misogin, cam asta e tot, nu e cine stie ce filosofie.

| 愛日本 a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi ca noi am vrut asa ceva? puscalar...

Răspuns utilizator avertizat
| CrysaCrysy a răspuns:

Cum au zis si ei, e o mare prostie..Haha prostii ca tine cred in astea!

| 愛日本 a răspuns (pentru CrysaCrysy):

Se vede ca ai abia 10 anisori. sad

| alicecurtis a răspuns:

E o mare prostie parerea mea...pacat ca unii chiar cred in lucruri din astea... straight face

| Cruls a răspuns:

CEA mai mare prostie! straight face