| IntrebariIntrebatoare a întrebat:

De multe ori ma trezesc dimineata cu vanatai/lovituri/zgarieturi in diferite locuri. Seara, inainte sa ma culc, verific, si nu sunt acolo. E posibil sa fiu vizitat de spirite malefice?
Mentionez ca am incercat diferite rugaciuni inainte de culcare.

Răspuns Câştigător
| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Din cauza somnului tulburat, la fel patesc si eu.

P.S: nu exista fantome. happy

| iCappy a răspuns (pentru XxXBlackVampireXxX):

Nu exista ca ti-e frica tie sa crezi in ele...

11 răspunsuri:
| Angel0 a răspuns:

Sunt doar gandurile materializate ale userilor TPU, care-ti citesc postarile.

| Trinitas a răspuns:

Da, e un spirit malefic rau, e naspa daca te viziteaza.
http://pichars.org/store/1313_original_t1A2X.
Ca sa scapi de el trebuie' sa te faci de 200 de kile si sa nu te mai speli nevăr. Asta daca nu mai prinde fetisuri dubioase intre timp.
Scuze ca nu ti-am fost de ajutor, dar desenele animate japoneze m-au tampit. :|

| Birjaru a răspuns:

Suferi de labarnita

| jadir a răspuns:

Din cate stiu eu se merge la spovedanie se tin poturi etc. Dar cred ca esti speriat/a si ati provoci singur/a iluziile astea.Eu acum cateva zile ma`m trezit cu durere la degetu mare de la picior, dc? Nu m-am lovit nu nimic, doar ac eu nu eram sperit de spirite asa ca nu ma`m panicat.Dar daca tu crezi mergi la preot el te poate ajuta mai mult decat te putem noi ajuta.

| ViezurE a răspuns:

Am un răspuns pentru tine: Cumpărăţi un creier, măcar la reducere.

| ViezurE a răspuns:

Se pare că, creierul tău nu prea te vizitează.

| Lace a răspuns:

Şi eu l-am văzut pe Moş Crăciun, se pune?

| śŇŇŇiKeŘś a răspuns:

Dar voi stiati ca si povestile dauneaza grav sanatatii?

| PotcaPădurii a răspuns:

Probabil ca ai un somn foarte agitat si te lovesti de marginile patului.

| Bteen a răspuns:

Nu te ingrijora. Nu este asta. In cel mai rau caz ai un somn foarte tulburat. Se poate sa te misti exagerat de mult in somn si sa te lovesti. Nu se pune problema de spirite.Ca si fi sigur/a poti pune pe cineva sa te observe.