| Fantastic7 a întrebat:

Este vreun păgân pe acest site?happyDacă da, spuneți-mi și mie în ce constă "religia" voastră.

13 răspunsuri:
| nesuferit a răspuns:

In primul rand dc ai fol religie intre " "?
Si religia ta e o religie pagana

| Fantastic7 explică (pentru nesuferit):

Nu te-am rugat sa faci pe filozoful, daca ai inteles intrebarea bine, daca nu tot asa. Apropo, daca nu ma poti lamuri mai bine nu te obosi sa-mi raspunzi happy

| nesuferit a răspuns (pentru Fantastic7):

Pai e retardata intrebarea ta, pagan reprezinta orice alta religie in afara crestinismului, si are un sens periorativ

| Fantastic7 explică (pentru nesuferit):

Poate e si retardat cineva pe aici, nu numai nesuferit.

| RetardedRacoons a răspuns (pentru Fantastic7):

Ce-am facut?

| Fantastic7 explică (pentru RetardedRacoons):

Adică?

| BogdanelululTheGodfather a răspuns (pentru nesuferit):

Periorativ? laughing

| iKronstadt a răspuns:

Ce reprezintă pentru tine un păgân? Nu de alta, dar să știu ce răspunsuri să-ți dau.

| Fantastic7 explică (pentru iKronstadt):

Wiccan.

| iKronstadt a răspuns (pentru Fantastic7):

Gata, m-am lămurit și cu tine. Pff.

| Fantastic7 explică (pentru iKronstadt):

Mă bucur.

| Fantastic7 explică:

Nu,la păgâni... Ceva cam ca Wicca, doar că Wicca este neo-păgână.