| chiftelutacrocanta a întrebat:

In ce consta fericirea voastra?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

In a privi lucrurile drept ceea ce sunt si nu ceea ce as vrea eu sa fie. A fi prezent acolo unde sunt. A vedea cu ce ma poate ajuta o situatie si a ma amuza de directia pe care au luat-o lucrurile, dincolo de faptul ca lucrurile nu au iesit cum as fi vrut eu. A fi sincer cu mine. A indrazni sa fac un lucru si diferit fata de cum l-am facut dintotdeauna. In a putea vorbi cu cineva despre lucrurile cu adevarat importante pentru mine. Si multe altele.

12 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Inca o caut.

Fericirea.

| William a răspuns:

Sa pot sa fac ce vreau cand vreau (indiferent de ce inseamna asta) fara sa suport consecintele.

| RAY a răspuns:

In a avea ce imi doresc, in iubire, sanatate, banii

| OnuOnulică a răspuns:

În nimic.

| neutrino a răspuns:

In fericirea si sanatatea tuturor celor dragi, si nu numai.

| T0T a răspuns:

Deocamdată în lucruri mărunte în mare parte.

| J0B0MAT a răspuns:

In a face ceea ce imi doresc.

| gemeni6226 a răspuns:

De a fi libera sa fac ceea ce doresc si cind doresc.Si am aceasta posibilitate caci stau singura si nu ma comanda nimeni.

| Sociopat a răspuns:

Petreceri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

într-un mare nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fericită când dorm, dacă se pune.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Sa vad oameni ide langa mine zambind.