| RAY a întrebat:

Fetele pocaite de ce nu iti aleg parteneri după suflet și nu după fizic? Am vorbit cu niște băieți pocăiți și mi au spus ca nu le plac fetele ca sunt urâți

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Nu au cum sa aleaga dupa suflet doar daca o fac asa contra vointei lor de interes, si nu vor fi fericiti cu acel om! E ca si cum zici ca, crestinii trebuiau sa nu mai manance doar ca asa scrie in bibilie, nu se poate, cine ar scrie asta acolo e un tampit, asa si cu atractia.

18 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Pai genetica nu se schimba chiar daca-s pocaite, ce naiba.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Logic,dar dupa biblie trebuie sa aleaga sufletul

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Pai nu poate, ca simte altceva decat scrie in biblie.

| RAY explică (pentru Mosotti):

Trist, biblic crestini trebuia sa aleaga dupa suflet nu dupa fizic

| RAY explică (pentru Mosotti):

Tu esti gelos pe alti baieti mai frumosi ca tine?

sincer

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Esti tampit, cum sa fii gelos pe asa ceva?! Chiar imi plac barbatii frumosi. Nu in sens sexual, din pacate as zice...laughing

| RAY explică (pentru Holiday):

Eu nu te am jignit

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Am zis ca nu! Nu am de ce. Cu ce ma ajuta sa fiu?

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Nu au cum sa aleaga dupa suflet doar daca o fac asa contra vointei lor de interes, si nu vor fi fericiti cu acel om! E ca si cum zici ca, crestinii trebuiau sa nu mai manance doar ca asa scrie in bibilie, nu se poate, cine ar scrie asta acolo e un tampit, asa si cu atractia.

| Holiday a răspuns:

De fapt 99% dintre baietii/barbatii la care nu se uita femeile nu de urati ce sunt nu se uita la ei fetele, ci de prosti ce sunt.
Unde "prosti" este opusul la "inteligenti", nu la "educati".

| RAY explică (pentru Holiday):

Bombardieri de care vb toti nu au un nivel intelectual

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Dintre "femeile sunt tarfe, deci hai sa le-o tragem"(ei) si "femeile sunt tarfe, deci hai sa facem laba"(tu), oare care are un nivel intelectual mai inalt?!

| RAY explică (pentru Holiday):

Omule raspunzi pe langa subiect, vb despre invidie aici

| Holiday a răspuns (pentru RAY):

Ce invidie, bre?

| RAY explică (pentru Holiday):

Tu esti gelos pe alti baieti mai frumosi ca tine?

| Mosotti a răspuns (pentru Holiday):

Foarte multi prosti au gagici f misto, si f multi destepti raman pe dinafara si sunt luati din interes!
De aia multi cocalari au gagici misto? Ca-s destepti? Fi serios. Sunt si prosti dar si cu caracter prost de cele mai multe ori.
Ptr ca astia ai fuguri f atractive, iar aia desteptii au figura de tocilari care nu atrag mai deloc.

Chiar aici am avut un caz, unui baiat ii placea o fata si aia s-a cuplat cu altul care e si prost si inhamfat, dar ala arata bine fizic, si astalalt nu prea, asa ca aia e.

| AndrElle a răspuns:

Fiecare cu gusturile lui, nu e neapărat după religie, tine de persoana.

| CatalinLaurentiu02 a răspuns:

Prietene fiecare cu gusturile lor. sincer le am scris la câteva fete pocaite și nu mi-au răspuns
Nu sunt așa de urat
Uneori nu mai înțeleg nimic.

| RAY explică (pentru CatalinLaurentiu02):

Nu ai înțeles contextul întrebări