| lifetimeonrepeat a întrebat:

Astazi m-am decis ca vreau sa ma spovedesc. Imi este cam rusine pentru pacatele mele asa ca planuiesc sa vorbesc mai incet. Pana la urma Iisus ma aude si fara preot. Credeti ca e bine? Sfaturi?

Răspuns Câştigător
| ionutionut333 a răspuns:

Rusinea vine de la diavol, cand spui pacatele lui preot i le spui de fapt lui Dumnezeu si de ce sa iti fie rusine? preotul nu are voie sa spuna nimic din cele spuse la sfanta spovedanie, spube tot ce ai pe auflet fara frica sau rusine happy

3 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Din cretinatatile crestinismului... daca Isus asta al tau ar fi cine/ce ziceti voi ca e, ca zici tu sau nu, oricum ar trebui sa stie de cate ori ti-ar frecat-o...
Lasand la o parte faptul ca toata povestea asta cu spiridusi e doar o inventie, spovedania e un nonsens chiar si in contextul povestii.

| mark2018 a răspuns:

Daca ai sange in instalatie spune-le aici pe site.

| Cosminaaaa1 a răspuns:

Trebuie sa te pocăiești in față Domnului Isus.
Crede prin că prin sângele Lui îți sunt iertare păcatele.
Trăiește o viata Sfânta. Citește și împlinește Biblia
Isus te iubește ♥️
Cauta mai multe pe net despre pocăința.