| LibertateDeGandire a întrebat:

In ce tara traim ba!? e timpul pentru trezire (macar tanara generatie)! urmariti cu mare atentie https://www.youtube.com/watch?v=fzNNIrWZ0ZM

6 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

Totul e o afacere. Au stiut sa profite de pe urma prostilor si au avut de castigat. Pacat de creduli.

| MskDesign a răspuns:

In primul rand esti prost educat prin modul in care ai pus intrebarea.In al doilea rand religiile sunt masinarii de facut bani.

| MskDesign a răspuns:

Ce te face sa crezi ca as "linge mainile la popi" sau ca as fi "un panarici"?
Imi mentin pozitia si iti repet ca esti prost educat.Te rog sa imi demonstrezi ca nu am dreptate.Cei care pun intrebari si nu accepta raspunsuri, sa nu le mai puna. Daca ti-am spus ca esti prost educat, inseamna ca am facut o constatare si nu o jignire.

| MskDesign a răspuns:

Inca nu mi-ai demonstrat decat faptul ca esti arogant.

| Mariani_Roberto_1993 a răspuns:

Oameni sunt prosti de ce se duc daca nu-i obliga nimeni? Plus nu-i obliga nimeni sa scoata 1 leu, da voi nu intelegeti ca omu prost si neintelegator nu intelege, si sunt multi

| AdiTorrent7 a răspuns:

Acest om care nu-si urmeaza pana la capat misiunea sfanta, care isi tradeaza Biserica trebuie luat de barba si dat afara. Bine ca sunt putini acesti oameni care isi tradeaza credinta prin astfel de practici.