| ABrmA a întrebat:

In copilărie am plecat la mare cu părinții, mă luase apă și aparent pentru 5 minute nu am mai știut de mine in apă și vreau să știu ce s-a întâmplat în acele momente. Mi-am văzut în câteva secunde toată viața prin fața ochilor. După am fost un leagăn, intr-un peisaj maroniu in care timpul trecea extrem de repede, am simțit ani in acel leagăn după care mi-am recăpătat cunoștința și nu am mai intrat în apa de atunci. Sentimentul in acel leagăn era unul de liniște groaznica chiar supărătoare.

5 răspunsuri:
| Meme10Meme a răspuns:

Lasă-l pe sârbul ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Explicarea creierului, mintii si constiintei este consideratã astãzi de multi oameni de stiintã drept ultima frontierã a stiintei.
Pe scurt, constiinta nu a fost niciodatã clar definita de stiinta, urmeaza ca prin fizica cuantica sa ofere o definitie mai exacta.
https://www.scientia.ro/......de-ce.html

| chuckmanson a răspuns:

Și care e întrebarea?

| Mayhem666 a răspuns (pentru chuckmanson):

La asta ma gandeam si eu.