| fearlessss a întrebat:

Incaa o apocalipsa.Am mai murit o data uraa! Cunm vi s-a parut moartea? Ati baut si voi un pahar de bere pe drumul spre rai/iad?happyAstept raspunsuri la fel de inteligente ca intrebarea!laughing

18 răspunsuri:
| trolololo a răspuns:

Hai sictir. big grin

| Thunderstruck a răspuns:

Tinere, berea nu se bea cu paharul, ci cu halba sau butoiul.

| Penisu a răspuns (pentru Thunderstruck):

Eu beau din direct din sticla

| Mădă0611 a răspuns:

Am avut treaba, am uitat sa mor oh go on

| sublime89 a răspuns:

Atata timp cat o sa fie prostia asa mare o sa fie si apocalipse din astea, si tot mai des probabil. Asa una pe an laughing

| Maxim96 a răspuns:

Mai este pana diseara
nu te grabi chiar tarewinking

| fearlessss explică (pentru Maxim96):

Okey ^^. Inseamna ca mai am timp sa mor de cateva ori(mai multe beri, uraa ) laughing Maxim, ne intalnim la o bere?

| Maxim96 a răspuns (pentru fearlessss):

Ne intalnim, nici o problemawinking

| wtxwhdxifdjebdd a răspuns:

Frate,apocalipsele astea sunt ca revelionul de anul nou rolling on the floor.

| Dumniezău a răspuns:

Bere? Mai bine o vodka, sau un rachiu din ala tare, unu de pruna.

| fearlessss explică (pentru Dumniezău):

Ai dreptate frate!

| Dumniezău a răspuns (pentru fearlessss):

Da nu! Eu sunt dumnezeu ce dracu.

| ЖAngelOfLoveЖ a răspuns:

Ce vorbesti ma de apocalipsa? A fost anul trecut pe 21 decembrie. Doar am fost la concert Cargo, ce naiba, mai dau tampitii astia inca una diseara? Nu am auzit. Lamuriti-ma si pe mine, ca intrebarea asta parca m-a trezit din somn.

| fearlessss explică (pentru ЖAngelOfLoveЖ):

Au zis iar astia ca azi e apocalipsa.Si eu am aflat decurand.

| ЖAngelOfLoveЖ a răspuns:

Da si mie un site cu apocalipsa asta, ca ma munceste.

| Mădă0611 a răspuns (pentru ЖAngelOfLoveЖ):

Nu merge link-ul, asa ca scrie pe google "rasputin 23 august 2013"

| Aalexander a răspuns:

Mai sunt 2 ore din ziua asta. Acum trebuie sa ma bag in pat. ah, cred ca ma va prinde apocalipsa dormind. ce naspa e sa mori in somn. Adica e mai ok, dar n am sa apuc sa vad cum se despica cerulsad

| infectieacuta a răspuns:

Banuiesc ca e un fel de sarbatoare Apocalipsa asta thinking no?