| mODIN a întrebat:

Intrebare pentru crestinibig grinaca atia vea un copil,ce vi s-ar parea mai urat:sa treaca la alta religie, sau sa devina ateu?

32 răspunsuri:
| Adryan_Dan_1991 a răspuns (pentru mODIN):

Dumnezeu nu e un tiran, el ne pregateste pentru batalia finala intre bine si rau de aceea suntem pe pamant! de aceea au fost si vor mai fii razboaie.
ai citit biblia da nu ai inteles-o bine mai citeste pana o intelegi, iar cu crestini putini credibile dupa cum ai citi ai fii trebuit sa-ti dai seam ca scrie ca vor ramane putini alesi. aia vrea sa zica prin,, multi chemati putini alesi'' muti isi vor pierde credinta

| mODIN explică (pentru Adryan_Dan_1991):

Ce batalie finala? Asta de unde ai scos-o?