| anonim_4396 a întrebat:

Mâine vine preotul să sfințească prin bloc, ce farsă aș putea să-i fac?

8 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Eu, l-am intrebat unde scrie in Biblie de Boboteaza si de atunci cand ma vede fuge pe scara si imi spune (de fiecare data) ca ortodocsi NU sunt cu Biblia ci cu TRADITIA dar asta o face coborand in fuga de la etajul 2 unde stau. Si sincer imi pare rau ca as mai vrea sa-i spun cate ceva din Biblie.

| mentholinks a răspuns:

A fost? Ce i-ai pupat?

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Sa-ti decorezi casa cu pentagrame.

| Nilsson a răspuns:

Trebuie să te mai maturizezi.

| FreddieM a răspuns:

Oricat te-ai stradui, nu-ti iese. Vrei sa vinzi faina la morar? Popii sunt experti in a,, farsui" plebea de sute de ani.
Sa fii iubita.

| Alexandrionelu a răspuns:

Înlocuiește tămâia din cadelnita cu altcevawinking

| Green66 a răspuns:

Să te bagi sub sutană și să tipi ca din gură de șarpe?

| Cristian86 a răspuns:

Cheama pe altul și când asta intra, ala deja sa sfințească prin casă. Sa vezi atunci ce fata face laughing

Sau întreabă-l unde scrie în Biblie ca trebuie sa vina sa Îți sfințească casa?