| anonim_4396 a întrebat:

Nato cauta cumva shambhallah prin Afghanistan?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu, dar sunt acolo culturi de maci din care se extrag droguri, cam multe hectare. Și se fac afaceri bunicele.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Mersi, nu m-am gandit la asta, chiar incercam sa-mi dau seama ce nu le convine. Am auzit de bengal, apoi filipine, si habar n-am nici nu vreau sa-mi pese macar. Ma asigur doar ca le stric nitica treaba cum au stricat si viata mea probabil, sa ma omoare daca vor sa se grabeasca laughing ca abia astept!

| Celcestietot a răspuns:

Nu cred.

| RKBlue a răspuns:

Cred ca e singurul lucru pe care nu il cauta...