Întrebare recomandată | Moonster a întrebat:

Profu de religie ne baga pe gat mie si restul clasei ( cred ca la celelalte clase la care preda ) sa uram persoanele gay. E ciudat cand vezi ce discutii aprinse pornesc intrele elevii si profesor. Vi se pare normal?

32 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce zici de o îmbunătăţire a sistemului de învăţământ românesc?

http://www.tpu.ro/......-copiilor/

| DennyxD a răspuns:

Nu cred ca vrea sa ii urati. Poate asa ai inteles tu mesajul. vrea sa va explice ca nu este bine ca ei sunt asa. Dumnezeu a lasat barbatul sa fie cu femeia.Este pacat ca un barbat sa aiba o relatie cu un alt barbat.Nu trebuie sa ii uram, dar trebuie sa ne dam seama ca nu este ceva normal ca un barbat sa fie gay, deci nu trebuie sa promovam acest lucru, spunand ca fiecare are libertatea de a fi cu vine vrea in cazul asta. Avem libertatea de a alege, dar se intampla sa alegem lucruri gresite, care duc catre pacate.Barbatul trebuie sa fie cu o femeie, nu cu un alt barbat.