| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema! Una cam mare! Acum pe mess am vorbit cu un baiat, iar el raspundea cam greu, pana mi-a marturisit ca e satanist, si are un semn satanist pe piept. Faza e ca el m'a blestemat sad, ca maine sa ma lovec destul de rau sad. Eu ma gandeam sa fiu protejat, ca port bratara sfintita, si ma rog. Sunt speriat. Dati'mi sfaturi cum pot scapa de blestem, fara sa il dau la politie sau sa ma duc la biserica/preot. Stiu ca multi de pe TPU sunteti contra Dumnezeu. Asa ca va rog seriozitate! ID lui satanistu' ala e freeze_do. Dau funda

37 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca te rogi nu are ce sa ti se intample, vorba ceea nu mor caii cand vor cainii; celui ce crede toate ii sunt indeplinite

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru milan9):

Lasa'l in mufe ca am prins inca unu, i'am zis ca ii dau eu satana daca vrea. Adevarat ce am vorbit cu el, dar nu eu am postat intrebarea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Dumniezău):

Mersi,i'am jucat eu festa devil. Il bag in spital laughing

| Dumniezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa sa facilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru ErrorFound):

Functioneaza cu putina frica cu a zis si Liza, autosugetia e periculoasa

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru doctorandus):

El se referea la autosugestie, dealfel autosugestia si efectul place nu are niciun potent real de vindecare, doar iti da senzatia pozitiva

| dorin1995 a răspuns:

Ce ma tie frica de mine alexe?