| imale a întrebat:

Ce parere aveti despre papa? Care este rolul lui? Tnks.

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| seagate a răspuns:

Este chestia aia care o mananca copii cand sunt mici adica papa.
Daca te-ai referit la" Papa ", invata mai intai sa scrii.

| imale explică (pentru seagate):

Bn inteligentule...Ce crezi despre PAPA ala de la Roma, imbracat in haine de popa? Ai inteles acum despre cine intreb? mersi ca m'ai corectat!

| seagate a răspuns (pentru imale):

Cu placere.Nu-ti explic deoarece esti mic si nu intelegi. Daca stii engleza cat de cat iti pot da niste linkuri, dar sunt sigur ca vorbesti engleza cu accent de taran roman.

| imale explică (pentru seagate):

Sti ceva? Nu mai posta la intrebarile mele daca nu esti capabil sa imi dai o parere de'a ta. Sunt alti untilizatori TPU care sunt in masura sa raspunda la intrebarile postate. Ocupi spatiu degeaba. Mersi de intelegere.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general o parere buna.are rol de conducator religios a catorva milioane de oameni catolici asa le zice.siiii.cu rudele lui nu prea stiu care e treaba ca astia le spun; PAPA-RUDE/adica rudele papei.

| asbif a răspuns:

Papa este liderul religios al catolicilor.