| alinamarina2 a întrebat:

am si eu o intrebare: am fost invitata la botezul unei persoane ce este creștin dupa evanghelie si nu știu dacă sa ii cumpăr un cadou sau nu. si dacă da, ce?

Răspuns Câştigător
| CarolineF a răspuns:

Poti să -i cumperi flori sau să mergi la o librărie creștină(evanghelică, nu ortodoxălaughing ) să -i cumperi o carte creștină, magnet/pix/semn de carte/tablou/carnețel/breloc cu un verset sau mesaj creștin. Nu trebuie să fie cine știe ce, doar ceva simbolic. happy

3 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Nu ii cumpara nimic. Saracul om. Prin cat stres o sa treaca din cauza unui moment de slabiciune.

Răspuns utilizator avertizat