| anonim_4396 a întrebat:

Se pare ca prea sfintii parinti nu au reusit nici astazi sa isi recapete site-ul PetruVoda.
http://petruvoda.ro/
Un domeniu care probabil ii depaseste cel informatic..Credeti ca le-ar prinde bine cunostinte in acest domeniu? Adica zic si eu ar fi frumos ca sfintii parinti sa isi faca o grupare de hackeri ca sa faca acelasi lucru cu site-urile anti-crestine :D

Răspuns Câştigător
| PorumbRodica1965 a răspuns:

Buna seara, pentru ca mi-ai sarit in imagine, am vazut ce ai pus pe video, cu preotii, dar este foarte greu ca unii sa accepte realitatea, pentru ca au inbatranit in neadevar, si nu prea mai sunt receptivi, la mesajele adevarului.Vezi cum e cu preacucernicii asa isi aduc ove si ovatii unii altora, se ridica zice un episcop mai presus de ceruri, dar cine i-a asigurat de aceasta favoare? Cine i-a facut :preainnalti, preasfinti, preacucernici, -preasfant este doar Dumnezeu, Isus nu si-a atribuit lui acest privilegiu.Nu i-am auzit vorbind nimic despre D-zeu si scopul Sau, ci doar se lauda si se innalta unii pe altii cine i-a sfintit? au ei darul sfinteniei? Nu te supara, pentru ca iti spun, daca ii sustii, sustii neadevarul. Acestia nu se lauda cu cati oameni au ajuns in bataia si chinurile securistilor, pe cati amarati de oameni i-au tradat ei pentru nimicuri, cati s-au marturisit pacatele lor,, si ei s-au dus si i-au tradat. Unde a fost Dumnezeu pentru ei ai cui crestini sunt? scuze daca sunt prea dura.

| anonim_4396 explică (pentru PorumbRodica1965):

Toata intrebarea este retorica big grin Si nu esti dura asa trebuie sa fi intotdeauna!

| anonim_4396 explică (pentru PorumbRodica1965):

Cica si eu retorica. sunt obosit ma rog nu am vorbit serios in intrebare big grin am vazut ca de 3 zile site-ul bisericii asteia a fost spart de hackeri si ma amuzam si eu big grin

10 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Probabil au dejahee hee
Site-ul si-a revenit!

| ErrorFound a răspuns:

Imi placea mai mult piramida.Acum au aparut barbosii astia...

| anonim_4396 explică (pentru ErrorFound):

Stiu crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

S-au saturat de muzica satanista de la nightwish si au angajat un hacker sa il buseasca pe celalalt. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing Sa stii!

| Mikhtarian a răspuns:

Amice,asa cum suntem ca popor, fara credinta tara asta ar fi fost mult mai de ****, oricum e plina de rahat.
Abia astept sa plec.

| Andrei123Andrei a răspuns:

Pai, de ce nu?