| Namaparissia a întrebat:

Sunt atee.Vreau iar sa cred in Dumnezeu, sa cred ca viata are un sens si ca nimic nu e intamplator. Vreau sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Kill yourself si vei vedea daca viata are un sens sau nu. Nu mori daca incerci, nu?

32 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns (pentru Namaparissia):

Thank you, thank you very much. Nu stiu daca intrebarea era pe bune sau daca doar ''troll''-ai tho.

| Namaparissia explică (pentru Mayhem666):

Era pe bune(stiam ca multi vor crede asta pentru ca privind din exterior e o intrebare cam tampitalaughing