| Ingerfararipi333 a întrebat:

Ajutor TPU... sunt racita de aseara si nu mai pot de rau. Ma doare foarte tare capul, imi lacrimeaza ochii incat mi se scurg lacrimile pe obraji... ce sa mai fac? =(

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Câteva zile o să te simți rău... Paracetamol sinus sau Nurofen. Îți mai recomand cu încredere ceai de ghimbir și lămâie.