| mauitlaseriale1998 a întrebat:

Am anxietate, de cand am luat medicamentele am fost mai bine, dar prima oara am luat zoloft de 50 mg, mi-a fost bine, dupa scazuse efectul am luat de 100 si-a revenit spre bine. Dupa 2 luni scazuse efectul cam 2-3 zile, iar acum am cam 5 zile aproximativ cand vad ca a mai scazut din efect, sincer nu stiu ce sa fac sa ma duc mai devreme la medic sau sa mai astept? Dar si asteptarea asta,pierzi timp practic nu e bine,dar nu e grav, adica eu tot sunt ok, dar a mai scazut din efect.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ar fi intelept sa mergi la medic daca te ingrijorezi.

Răspuns utilizator avertizat
| Sportacus123 a răspuns:

Trebuie să mergi abia când aveți voi următoarea întâlnire.