| UmbraDeVulpe a întrebat:

Am fost azi la un laborator de analize si am zis ca vreau sa fac analize la toate bts dar daca doar atat scrie pe bon adica testare hiv, anti hcv ag hbs si rpr inseamna ca nu mi le-a facut pentru toate doar pentru cateva, nu? Sau cum e, ca nu inteleg?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ți s-a făcut ce scrie pe bon.

Răspuns utilizator avertizat
| sadrian46 a răspuns (pentru UmbraDeVulpe):

Ies cum trebuie.