| Lu_Cosmin_1999 a întrebat:

Am pungi sub ochi dar mov asa... cum trec?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sorin25 a răspuns:

Trebuie sa dormi. sa iti odihnesti ochii si o sa treaca repede.Nu te speria ca nu ai nimic. dAca nu cumva te-au fardat prietenii cand dormeai laughing in orice caz, esti doar obosit. asta daca nu cumva te-ai lovit. odihnestete mai mult noaptea si o sa vezi.winking Funda? big grin

1 răspuns:
| UncolorShadow a răspuns:

Dormi mai mult laughing, daca nu este aceasta problema inseamna ca esti anemic sau ai probleme de sanatate. Cel mai bine ar fi sa iti faci niste analize. Succes!