| Bianca777 a întrebat:

Am senzatia ca am ceva in gat,ca un corp strain, dar nu am inghitit nimic. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vreo amigdala inflamata

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Este sau o inflamație, care se tratează cu antibiotic, exsudat faringian antibiogramă, prescripție medicală,
sau o senzație atipică produsă de o tensiune psihilogică care se descarcă acolo, care se tratează cu calmante naturiste și psihoterapie cu un psihilog.

| doctorandus a răspuns:

Mergi la medic.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate e o scama. Se mai intampla. Incearca sa bei niste apa si sa tusesti happy

| MihaEma a răspuns:

Eu pățesc mereu așa înainte să răcesc, bea un ceai cu miere și lămâie dacă ai și ferește-te de climă!