| Beyourself1245 a întrebat:

Am și eu o problemă. Nu știu dacă e de natura fizica sau psihică.
De ceva timp am senzația că mă înec cu mâncare.
Practic tot ce mănânc mi e frica sa nu mă înec, simt că nu pot înghiți și îmi trebuie apă pentru ingerarea mâncării.
Am mai avut aceste simptome dar eu trecut de la sine.
Posibil sa fie pe fond de stres?
În ultima perioada parca sunt cu capul in nori, dezorientat total.
Posibil sa fie vorba de o anxietate?
Am avut și atac de panica acum o lună.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Ai tot pus intrebarea asta pe aici, intr-o forma sau alta.Nu vei gasi raspunsul pe TPU, deci mergi la un control.