| Andreea202 a întrebat:

Buna! De ce uneori dimineata ma trezesc brusc din pat merg la baie iar dupa am uneori gen stari de voma. Mentionez ca adorm si cam tarziu.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Stres, oboseală, vizionare filme cu impact negativ asupra psihicului.
O muzică de relaxare, un ceai, citirea unei cărți romantice, cu o oră înainte de culcare rezolvă problemele.
Fără ciuguleli de chips, fast-food cu cel puțin 3, 4 ore înainte de culcare.
Iar, vina pe ciclu e o copilărie.

| sierra1 a răspuns:

Inainte de culcare, bei la greu? nu n-ai spus asta...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Gen nu mânca înainte de culcare. Și culcă-te gen mai devreme.

| Andreea202 explică (pentru sadrian46):

Am sa incerc multumesc

| Yuoia a răspuns:

Daca nu esti insarcinata, vezi ce mananci seara. Ceva iti face rau.

| Andreea202 explică (pentru Yuoia):

Nu sunt sunt încă virgină dar astăzi sunt si in ziua ovulatieie si e posibil de la asta.

| Yuoia a răspuns (pentru Andreea202):

Sigur nu e de la asta.