| xRainyDay a întrebat:

Bună!
De o săptămână am fost răcita ( mă durea gâtul.), acum mă doare iar, am luat Zinat şi mi-am dat cu albastru şi am băut siropuri pentru gât şi tot nu-mi trece crying
Ce să iau să îmi treacă? Am 11 ani, nu 40.
Fundă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SerenaAylin a răspuns:

Travisil - de la prima inghititura o sa te simti mult mai bine! Mi-a luat acum 2 ani tata si de atunci, cand sunt racita sau ma doare gatul iau doar sirop de asta. happy Funda?

1 răspuns:
| ir3al a răspuns:

Mucosin -miere sirop. Poti intreba farmacista, ea stie mai bine ca noi