| spi a întrebat:

tin o dieta si m-am gandit ca azi sa mananc supa de pui si piept de pui la gratar cu legume.sa mananc supa la pranz iar pieptul de pui la cina? sau invers? merci

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

La dieta scoate carnea din alimentatie. Mananca fructe si legume foarte multe in aceasta perioada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu cat ziua se apropie de sfarsit, cu atat scazi din cantitatea mancarii. Deci mananci dupa amiaza piept de pui si seara supa.

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Nu manca pui la dieta!

| spi explică (pentru AnOnIm20202020):

Dar ce vrei sa mananc numai fructe si legume? pai dc nu ai zis mai bine sa ma fac vegetarian..la dieta mananc doar peste, carne de pui si de curcan si mai rar carne de vita.multumesc oricum

| AnOnIm20202020 a răspuns (pentru spi):

Eu asa stiu sad

| spi explică (pentru AnOnIm20202020):

Okisad