| WzzerNAme a întrebat:

Am momente cand imi vine pur si simplu sa plang, fara motiv... Ce am? Si cum pot sa opresc asta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Trebuie sa te gandesti la lucrurile pozitive din viata ta. Daca ai un acoperis deasupra capului,daca ai ce imbraca si ce sa mananci, daca ai o familie langa tine, esti printre cei mai bogati.Multi nu au nimic,sunt abandonati, nu au pe nimeni care sa ii iubeasca, sa le pese de ei.

| Eva a răspuns:

Si ce are plansul? lasa-l sa iasa, elibereaza-l si o sa te simti eliberat/a. Daca vrei sa opresti asta, cauta totusi motivul... ceva trebuie sa fie.

| BogdanPunct a răspuns:

Hmm. Interesant ce aud.happy
Posibil sa se traga de la o mic problema in viata, de care nu iti dai seama ca asa importanta.
Plansul nu e crima, dar abtinerea este undori foarte grea, totul depinde de vointa ta. Succes.

| Nolkyz a răspuns:

De vina e vremea de afara... tongue o sa treaca, probabil.

| robertpaul a răspuns:

Esti mai sensibila, asta e tot.Asta insemna ca esti atenta la detalii, in ceea ce faci.Insemna ca esti romantica, iti place frumosul.Nu e ceva rau, in a plange.Se elibereaza organismul de stres, cautand linistea.Eu zic ca esti o fata deosebita.)))