| DangerousLove a întrebat:

Am o nelamurire...mi-a venit ciclul prima oara pe 23 august anul acesta si pana pe data de 7 octombrie mi-a venit regulat..cand s-a terminat saptamana de pe 7 pana pe 13 mi-a mai venit inca odata in aceeasi luna pe 27 si 28 apoi gata, iar luna asta nu mi-a venit deloc..imi puteti spune care e problema?
Dau funda happy mersi frumos anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Rapperităă a răspuns:

Nu e nici o problema. Asa e la inceput. Iti vine neregulat. La mine a lipsit si doua luni laughing. Cel mai bine ai vorbi cu mama ta sa iti explice si ea ca nu e nimc in neregula. happy