| Adelina1 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare dar inainte de toate sa vad spun ce am patit... am inceput sa imi pun plasturi antinconceptionale EVRA se numesc si sanul stang ori s-a marit ori mi s-a umflat si simt asa o mica durere suportabila dar la amandoi sani faza e k eu am mai folosit plasturii acestia si nu am avut nici o problema nu m-am ingrasat nu si mi-au marit sanii nimic. E posibil acum dupa o pauza de 1 an sa mi se maresca sanii? daca da de ce este asa o mare diferenta intre ei cel stang este mult vizibil mai mare decat cel drept, pot avea eu probleme va rog daca ma puteti ajuta dau funda :X Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

In general un san este mai mare ca celalalt laughing