| elenaelly1234 a întrebat:

am si eu o intrebare! vreau sa slabesc vreo 7 kilograme in 2-3 sapt...ce trebuie sa fac? adica eu de multe ori am incercat ..chiar acum 1 an am slabit 7 kilograme...dar atunci am fost la tara..acuma eu sunt la bloc! dar nu cred ca e important, dar intrebarea este:ziceti-mi si mie ce trebuie sa fac ca sa slabesc? dau funda:*!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dvll_Miki_1995 a răspuns:

Intra pe www.dietadukan.ro. Este o dieta foarte cunoscuta care da rezultate foarte bune. Daca o sa faci sport (cam o ora pe zi) vei da jos cele 7 kilograme intr-un mod sanatos si sigur. Spor la treaba!

2 răspunsuri:
| Andruska55 a răspuns:

Incearca dieta dukan. daca o respecti in totalitate da rezultate. insa daca esti adolescenta, nu prea recomand dietele, incearca sa faci mult sport.

| mariutsa1234567890a a răspuns:

2-3 săptămâni e un timp prea puțin, și prea mult vrei dintr-o dată.
Dieta și sportul, dar mai mult sportul și nu doar alergatul.dar diferite exerciții fizice! )