| Elena22122000 a întrebat:

am tinut 2saptamani post negru iar acum vreau sa revin la o alimentatie normala.in acest timp am slabit cateva kg si nu as vrea sa le pun la loc.cum ar trebui sa imi introduc mancarea in meniu? Azi un mar..maine unu. poimaine douA? ...si tot asa sau ce as putea face?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ai mancat 2 saptamani si inca mai poti sa ne scrii? Oricum o sa pui la loc, pentru ca organismul tau sa adapta la situatie si acum consuma extrem de putine calorii iar caloriile care le bagi in tine de acum nu se vor mai arde in ritmul normal