| AlinAsu a întrebat:

Ma numesc Laurentiu si am 16 ani. De 3 veri incoace imi tot apar niste bube mari si rosi doar pe picioare si la cateva se fac si cu lichid ca si un cos micut in mijloc. Spre surpriderea mea vara 2015 nu am avut nimic deja din 15.03. 2016 au inceput sa imi apara 2 pe picior. Dar doar vara incep pe la mijlocul martiei sau chiar la inceputul luni iunie. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu ai altceva de facut decat sa-ti programezi o consultatie la un medic primar dermatolog--- este singurul in masura sa identifice afectiunea si cauza ei.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa explici cu lux de amanunte dotorului dermatolog!
Doar el te poate sfatui si iti va da si un tratament dupa caz.
O zi buna happy