| CorNNeL a întrebat:

trec direct la subiect, azi dimineata mi s-a umflat ochiul drept degeaba, adica nu tare pe margini, nu stiu de ce nu eram acasa eram prin oras si mi s-a umflat oare ce o fi. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Adryano_Don_1986 a răspuns:

Depinde,poate fi: alergie, intepatura, infectie, go to doctore

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-a tras curentul.Pe acolo pe unde ai fost la plimbare.

| CorNNeL explică (pentru darrio2007):

Nu, ca nu am stat la aer liber

| darrio2007 a răspuns (pentru CorNNeL):

Ok.

| Zuzazozo a răspuns:

Poate fi o infectie, fugi la doctor!

| Stelutza1990 a răspuns:

Ceau, draga.

Vezi poza de aici, daca seamana cu ce ai tu : http://caietulminuni.blogspot.ro/2011/02/urciorul-si-leacurile-babesti.html
Vezi doar poza, nu si sfaturile.
Daca da, inseamna ca ai o infectie.
Ai grija sa pastrezi igiena locului : nu dai cu mana murdara la ochi, si speli cu bandaj steril si apa calda ochiul.
Mergi la medic, ca sa vedeti care este sursa infectiei.
Te-am tzucat.