| anonim_4396 a întrebat:

Buna va deranjez cu niste intrebari stupide deci am baut o sampanie si ma simt un pic ametit, mi-am masurat pulsu si am 110 BTM repaus, are legatura pulsu cu ce am baut eu? pulsul situ ca e MARE dar de obicei in repaus am max 90 BTM cand sunt "FRESH" adica fara sa consum alcool, la voi cum este dupa ce consumati alcool? ast raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Pai da, problema e consumul de alcool.
Inseamna ca nu esti foarte obisnuit cu alcoolul (sau bautura respectiva)