| EvansSM a întrebat:

Bună! Zilele următoare ar trebui să îmi vina menstruatia și de 2-3 zile am observat mici firișoare maronii amestecate cu puțin sânge. Este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Nirvanaaa a răspuns:

Da, e in regula. E semn ca se va instala menstruația.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Nirvanaaa):

Ce mi place poza ta de profillaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu trebuia sa arate asa emoji.ul.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, e normal. Este o sangerare premenstruala, semn ca urmeaza sa iti vina.