| sogimaria a întrebat:

Buna ziua, astazi mi-am hranit broasca testoasa si m-am simtit atras de mirosul mancarii (creveti uscati). Am luat o gura intreaga si mi-a placut si as mai vrea. Ce riscuri sunt? DAU FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Zuzu1991 a răspuns:

Exista riscul sa iti moara testoasa de foame, pofticioasa mica rolling on the floor

| Mirel4412 a răspuns:

Hrana asigura prevenirea bolilor cauzate de o nutritie unilaterala, si este indicata folosirea alternativa si a altor alimente naturale fara conservanti cum ar fi inima de vita si pestele alb.

Indicatii pentru administrare: Zilnic, de mai multe ori, doar o cantitate cat sa consume brocutele in cateva minute.

A se pastra la loc uscat si racoros.

Interzis pentru consumul uman!

Oriunde am citit, astea sunt interzise pentru consum. Daca vrei poti sa tii cumperi creveti sa sa mananci...

| KR0NSTADT a răspuns:

Există riscul să ți-o iei singur în gură și să-ți placă.

| Februar30 a răspuns:

Ma indoiesc ca sunt chiar creveti... probabil ceva resturi de creveti, plus arome sintetice.