| Sawarekh a întrebat:

Buna ziua, o sa trebuiasca sa ma operez si sa stau 2 zile internat.

Ma gandesc cu groaza la cum va fi.

Deci o sa fiu internat la Royalhospital mai exact, aveti idee daca s-a mai schimbat ceva de cand eram mic, in spitale?

Adica, o sa stau singur in camera sau o sa mai stau cu inca 5 bosorogi pe langa mine sad?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| blairelovesmusic a răspuns:

Nu stiu, dar de cele mai multe ori in spitale sunt saloane/camere in care stau multi pacienti in ele (nu stiu exact cati, depinde de spital). Deci cel mai probabil vei sta cu vreo 5-8 persoane intr-o camera.