| mennenspeed a întrebat:

Care pasta de dinti este mai buna pentru albirea dintilor si mentinerea lor (alba, galbuie)? Argumenta-ti raspunsul!
1). Holliwood smile
2). Colgate max write
3). Colgate advanced whitening
4). Blend-a-med 3D write
5). O pasta aleasa de voi sau care o folositi si da randament
Fundahappy cel mai bun raspuns...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bijou a răspuns:

Iti recomand aceasta pasta de dinti, nu se compara cu nici una http://forever-aloe-vera.eu/produs/191