| AvalohAlyn a întrebat:

Ce are complexul multivitaminic Centrum formula noua fata de Centrum vechi? Faza e ca mi s-a dat Centrum vechi pe care nu scrie formula noua si nu e in ambalajul nou. Expira peste 1 an.Cu ce e diferit vechiul fata de noul Centrum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Nimic deosebit în plus! Luați fără griji vechiul Centrum și cel nou îl veți lua după aceea.
La cel nou e vorba de noul ambalaj, eventual vreo concentrație nouă. În rest e doar o chestiune de marketing. Dacă pastilele au cel puțin 2 ani vechime, gândiți-vă că există concurență, iar după un timp când oamenii încep să se obișnuiască cu o pastilă, se uită la un alt producător. Și, atunci, ei resuscitează produsul, cu un nou ambalaj, noi promisiuni!
Sănătate!