| anonim_4396 a întrebat:

Daca beau apa cu tărăţe de grâu integral dupa fiecare masa ma ingras?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu te vei ingrasa.

| simina a răspuns:

Nu numai ca nu te ingrasi slabesti pentru ca taratele favorizeaza tranzitul intestinal deci ai grija sa fii pe acasa cand bei licoarea si sa fie baia libera.

| alexutzu00791 a răspuns:

Nu vrei sa faci intrecere si cu ghitza. Pariez pe tinesmug. Dc voi fetele va faceti complexe aiurea. Eu ce sa mai zic ca am 1. 77 si 66 de kg? Practica un sport si ai sa fii cea mai frumoasa ingrasata fata. Si altceva te ar putea ajuta

| deejayra a răspuns:

Daca tu esti cea din poza....wohoo...ai face bine sa ramai asabig grin

| Nemesis_9263 a răspuns:

Din contra, taratele slabesc. Dar ai grija, nu abuza. Taratele constipahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrei sa bei un bidon? vei spune ca nu poti, ba poti, eu am baut pentru o analiza 4 l in 1 ora, nu bea multa, este grau totusi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu daca te vei ingrasa. Imi vei da in schimb ocazia de a te intreba daca s-a umflat tarata-n tine. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Poți înlocui o masă cu asta.
Este folosit în curele de slăbire.
Cea ce faci tu este foarte sănătos, dar cantitate mică pentru că o consumi după mesele principale care au deja aport caloric crescut și mișcarea trebuie să fie pe măsură.
Pa, pa.

| blueeyes_8136 a răspuns:

Nu cred ca ar face bine la stomac si nu cred ca ai avea de ce sa te ingrasi ca esti perfecta...

| snapirina a răspuns:

Te vad in poza care ai pus-o pari f frumoasa dar sincer pui niste intrebari de cad pe spate, ai ceva?