| Elizu a întrebat:

Daca fumezi de 1-2 ori pe saptamana cate 1-2 tigari, in cat timp apar efectele vizibile? Ma refer aici si la petele ce se vad pe plamani la radiografii.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Cocochannel a răspuns:

Depinde de plaman si de ochiul mediculuihappy

| AlinAbyzou a răspuns:

Dupa mine cred ca in ani buni laughing)mi-a spus un doctor ca 2-3 tigari pe zi nu afecteaza aproape mai nimic happy (nu stiu daca era o gluma ce mi-a zis el dar asa am auzit )....deci nu te ingrijora ca nu se observa