| RoseAndBiia a întrebat:

Daca vreau sa slabesc 10-15 kg, cat de mult ar trebui sa tin dieta dukan? Am 65 de kg si 1, 65

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Sunt necesare cam 5 maxim 10 kilograme de dat jos.Incearca cu o alimentatie sanatoasa si rationala, lasa dietele ca au repercursiuni asupra sanatatii dupa!

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU este o "regulă" generală care să prognozeze acest lucru : DEPINDE cum "reacţionează" organismul tău...

Vezi detalii despre Dieta Dukan la linkul :
http://dietadukan.ro/

Toate cele bune.

| fuzzer a răspuns:

In medie de 5-7 luni.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Lasa dietele,daca vrei sa slabesti,pune mana si renunta la mancarurile nesanatoase, treci pe fiert, copt, fructe, legume si mult sport.
Te pup!