| Mihai_Dyana_1994 a întrebat:

De curand i-am dat caietele uni coleg care avea varsat de vant, Urmatoarea zi a nceput sa ma anance si pe mine pielea.Mi-au iesit doar pe burta, 2-3 pe spinare, si doar 3-4 pe mana si cateva pe fara.Am varsat? Nu am nici febra si nici varsaturi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ibrahimovic a răspuns:

Daca nu ai mai avut pana acum, e posibil sa iti apara. Nici eu nu am avut febra sau varsaturi, pur si simplu intr-o seara am simtit pe spate ca un cos, am vrut sa-l strang, dar nu am reusit. Iar a doua zi dimineata aveam pe abdomen, piept, gat, spate.din ce in ce mai multe. Deci s-a extins destul de repede la mine. Iar alte simptome, decat mancarime foarte intensa, n-am avut pana ce mi-a trecut.