| Sclipirici a întrebat:

De o saptaman am stari destul de ciudate.Simt senzatia de foame mai mereu, azi a fost mai ok ...pe langa asta mi-e sete destul de des,am avut zile in care mi-era foarte rau, inclusiv aveam dureri de cap.Nu mi s-a intamplat niciodata, vi s-a intamplat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este astenia de primăvară.
Pa, pa.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Mergi la medic pentru analize de sânge, mai multe investigaţii.
Te pup!

| Gagu4321 a răspuns:

Mergi la medic happy

| Nedelcu_Carlos_1990 a răspuns:

Da... este o astemie de primavara...