| borisavramescu76231 a întrebat:

Deci sa va explic povestea mea, am nevoie de sfaturi de calitate,am avut o anxietate si inca mai am, am facut terapie dar nu prea simt efecte,m-as duce la psihiatrie dar ce fac? Am inteles ca daca iti da cipralex e ok dar daca imi da si antipsihotic in doza mica mi-e teama rau sa nu blocheze procesul de vindecare,pentru ca antipsihoticele ca rispenul duc la scaderea functionarii capacitatii creierul si o sa fie mai greu pentru creier sa se vindece, cel putin asa am inteles, voi ce ziceti sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| IceRope a răspuns:

Eu zic să faci un control medical de specialitate. Sau să te internezi singur direct la balamuc, fiindcă observ că ești mare specialist în probleme de genul ăsta.

| borisavramescu76231 explică (pentru IceRope):

Mi-a zis un prieten sa vorbesc cu mama sa ma duca la nebuni.