| RAY a întrebat:

E posibil sa am alergie de la pc sau ca ascult muzica?

stiu ca e ciudat dar stranut cand stau pe pc nu stiu de ce

ma pot testa cumva ce alergie am?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Analizele obisnuite pot arata maxim ca esti alergic, nu si la ce.
Daca vrei, poti face teste alergice (zgarieturi pe brat in care se [icura alergeni) si vei afla la ce esti alergic (gen praf, acarieni, mucegaiuri, etc)

| RAY explică (pentru Brigaela):

O sa fac, multumesc

| RAY explică (pentru Brigaela):

Fac vreo 15 analize de sange, faza e ca eu vreau sa stiu cum sunt plamani mei, in sange se vede daca am ceva la plamani?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mai degraba ai alergie la ceva din acea incapere sau din zona calculatorului. Incearca sa faci o curatenie radicala sa vezi daca nu se imbunatateste situatia

| RAY explică (pentru Brigaela):

Fac niste analize de sange e posibil sa se descopere vreo alergie?

| DraudeS a răspuns:

Imposibil. Poate fobie, dar nu alergie.

Sanatate!

| SuperSaiyan4 a răspuns:

Cand ti-ai sters ultima data PC-ul de praf? straight face